2020 March 29 - يکشنبه 10 فروردين 1399
پاسخ منفی سرکنسول آمریکا به درخواست سرکرده دمکرات برای ملاقات حضوری
کد مطلب: ٣٦٨٥ تاریخ انتشار: ٠١ بهمن ١٣٩٨ - ١٣:٤١
صفحه نخست » عمومی » تازه ترین مطالب
پاسخ منفی سرکنسول آمریکا به درخواست سرکرده دمکرات برای ملاقات حضوری

به گزارش نگاه نو؛ یک منبع خبری در شمال عراق از تلاش سرکرده گروهک تروریستی و تجزیه طلب حزب دمکرات کردستان ایران برای دیدار حضوری با سرکنسول آمریکا در اربیل و جواب رد کنسول آمریکا به سرکرده دمکرات برای این دیدار خبر داد.
 
 

پیرو دستور ماه گذشته مایک پامپئو وزیر امور خارجه آمریکا به مقامات و کنسولگری های آمریکایی در سراسر جهان، مبنی بر عدم ملاقات با اپوزیسیون ایرانی، کنسول آمریکا در اربیل حاضر به ملاقات با سرکرده گروهک تروریستی دمکرات نشد.

بر پایه این گزارش، کاوه بهرامی فرمانده نظامی دمکرات و از اعضای ارشد گروهک تروریستی دمکرات در ملاقات با یکی از مقامات بلندپایه پارتی، درخواست کرده بود تا بارزانی در دیدار با سرکنسول آمریکا در اربیل، ترتیب ملاقات حضوری سرکرده دمکرات با او را بدهد اما چند روز بعد، این مقام پارتی به اطلاع حزب منحله دمکرات کردستان ایران رساند که استیون فیگن، حاضر به ملاقات با مصطفی هجری نشده است و دلیل این جواب رد را نیز دستور وزیر امور خارجه آمریکا اعلام کرده است.

سرکردگان ضد انقلاب در ماه های اخیر تلاش های زیادی را برای ملاقات با مقامات آمریکایی انجام دادند که موفق به انجام این کار نشده اند.Share
* نام:
* پست الکترونیکی:
* متن نظر :